:
 
Review KTI SFP+ 10GB Transceiver

KTI SFP+ 10GB Transceiver review

Categories: 

Tags: ,

Met een SFP module heeft u de mogelijkheid om de combo poort op uw switch te voorzien van de juiste aansluiting voor de gewenste toepassing. Deze Singlemode SFP module is geschikt voor afstanden tot 10 KM en heeft een doorvoersnelheid van 10 Gbps.

Prijs: € 677.60
Merk: netwerk switches-glasvezel accessoires

MEER REVIEWS & BESTEL

[RICH_REVIEWS_SNIPPET category=”page”]


Reviews voor de KTI SFP+ 10GB Transceiver


[RICH_REVIEWS_SHOW category=”page” num=”all”]

MEER REVIEWS & BESTEL

Deel jouw eigen review:


[RICH_REVIEWS_FORM]

Geef een reactie